Prominent op deze foto staat Jan Andriessen, jarenlang huisarts te Baarn. Hij woonde en voerde zijn praktijk in de Leestraat 39. Zijn zoon Rienk heeft de bijzondere steen die zich aan de voorzijde van het pand bevindt mogen leggen. Deze steen is erg eenvoudig en laat ons slechts de naam “Rienk Andriessen”zien. Die naam is niet professioneel aangebracht in de steen, maar vermoedelijk door Rienk zelf in de steen gekrast.
De foto van dr. J. Andriessen is gemaakt rond 1966 op een feest van het Baarnse Bureau Wijsmuller.
Jan Andriessen werd geboren op 15-09-1914 in Groningen. Hij is overleden op 10-05-2008 in Valsolda, Italië. Hij werd begraven op 14-05-2008 in Castello, Italië. Jan Andriessen was eerst huisarts op Urk en later in Baarn.
Hij trouwde met Hendrika Johanna (Hennie) Seijmonsbergen. Hennie, zijn vrouw overleed op 18-06-1966 in Baarn, 53 jaar oud. Jan hertrouwde met Eleonore Stocker.
Eén van de zes kinderen uit zijn eerste huwelijk was zoon Rienk.
De steen is aangebracht na 1972. De precieze datum is tot op dit moment nog niet achterhaald. Evenmin als de reden voor het aanbrengen van de steen. Het heeft in ieder geval niets te maken met de bouw van het huis.