Jan van Zanten, de steenlegger, heeft slechts kort geleefd. Hij werd maar 3 jaar oud. Maar in zijn korte leven heeft hij ons toch iets nagelaten. Namelijk de eerste steen die hij van zijn vader mocht leggen bij de bouw van het huis Balistraat 2 in 1901. Kort na de steenlegging overleed de jonge Jan.
De steen werd door hem gelegd op 18 juni 1901. En hij overleed 4 maanden later op 16 oktober 1901.
De kleine Jan werd begraven op de toenmalige begraafplaats aan de Berkenweg. Op 2 september van dat zelfde jaar overleed het broertje van Jan, Benjamin van Zanten, slechts 0 jaar oud. Een tragedie in het gezin van Vader en moeder Van Zanten om zo kort na elkaar twee kinderen te verliezen.
Jan was de zoon van Benjamin van Zanten en Gerritje Kroes. Vader Benjamin is vermoedelijk geboren in 1870 en zijn vrouw een jaartje later in 1871.